• Свеж
Кингстон Месинг КБ3638АЛТ Гроздобер Када И Туш Трим, Бранеа Никел

Кингстон Месинг КБ3638АЛТ Гроздобер Када И Туш Трим, Бранеа Никел

Buyers rating:
DEN 607.68

Од стоката

Вратете се на античките дизајни од почетокот на 20 Век со оваа када и славина за туширање, нудејќи детали за префинетиот сјај и раскошниот дизајн на вашиот дом. Комплетно со рачка со лесна за вртење, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата конструкција од месинг и врвната завршница со четкан никел за прицврстување што ќе трае со години. Вентилите се продаваат одделно. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 80 ПСИ. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток на Туш на 80 ПСИ. Завршница Отпорна На Корозија. 5" Пренасочувач На Излив. Рачката со една Рачка Ги Исполнува Упатствата НА АДА. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Само када и туш кабина, потребен е груб вентил. Мора да ја купите ставката на вентилот # KB3638 V за да го комплетирате комплетот за украсување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00