• Свеж
Биро за пишување единечни фиоки на Линон Едмистон, 46 широка, античка бела боја

Биро за пишување единечни фиоки на Линон Едмистон, 46 широка, античка бела боја

Buyers rating:
DEN 2352.00

Од стоката

Оваа колекција нуди едноставен, но сепак привлечен изглед кој е во согласност со неверојатна издржливост. Разновидната работна маса прави добра употреба на просторот со изобилство на работа и површина за прикажување. Дизајнот на X-Side додава елегантен допир на која било дневна соба, спална соба, канцеларија или влез. Единствената, широка фиока обезбедува скриен простор за складирање на мали предмети. Античка бела завршница му овозможува на ова парче лесно да го надополни секој декор на домот. Голема, мазна површина и скриена фиока за складирање. Современ дизајн на фарма куќа што го комплиментира секој стил. Цврста конструкција, изработена од цврст бор . античка бела завршница со навестување од дрво жито што се прикажува низ. Елегантен X дизајн на страните. Разновидна како биро, конзола, бифе за јадење или табела за влез. Дел од колекцијата. Лесен за склопување. Растојание од подот до дното на ставка : 24,8 ". Ограничување на тежината : 30 фунти на првите 10 фунти во фиоката. Собрани димензии : 46" W x 20 "D x 30" H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони

Со Џебови Дише Почвата Спортски Нога Долги Панталони Боја Машки Врзувачки Панталони Машки Панталони Те

DEN 368.00
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години

Детски Момчиња Панталони Во Собата, Букви Печати Дуксер со Тиква Печатење Одблесокот Панталони Ноќта н�

DEN 287.84
Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен

"Песок Замокот Градители" е 18 "X14" врамени печати Ова уметничко дело содржи момче и девојче кои градат зам

DEN 3.33