• Свеж
Комплет за спојки-Компатибилен со-1997, - Мазда Миата 2004

Комплет за спојки-Компатибилен со-1997, - Мазда Миата 2004

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Комплет за спојки-Компатибилен со 1994 - 1997, 1999-2005 Mazda Miata Note : OEM Pro; Комплет За Замена На Акции; MZC610; MZD010 U; Брг813 Комплет За Спојка со Една Плоча. Органски спојката диск. Стандардна големина 22 сплин; 24,3 мм ХАБ ПРОЕКТ; 215мм диск Одкарактеристики : - Оригинална Замена На Опремата. - Апликација за директно вклопување. - Вистински ое триење плочи и челици. - Ги содржи сите потребни компоненти компатибилни со Или Одговара : - 2004 - 2005 Мазда Миата ЛС - 2004-2005 База Мазда Миата-1994-1997, 1999 - 2003 Години Мазда Миатафитс : 1994 1995 1996 1997 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Прегледајте Го Описот на Производот за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. 1994 1995 1996 1997 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005. Комплет За Спојки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33