• Свеж
Примарно Злато Карат Бело Злато Текстура Плумерија Пост Обетки

Примарно Злато Карат Бело Злато Текстура Плумерија Пост Обетки

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Додадете егзотичен допир и природна убавина во вашиот стил со овие обетки со обетки за дизајн на плумерија. Обликувани во бело злато од 14 карати овие цветни обетки од 11 мм блескаат со текстурирани детали. Обезбеден со затворачи за објавување и туркање назад, овој стилски пар обетки ќе ја надополни секоја облека.Метална Тежина : 1,19 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Плумерија Обетка Обеткивеч За Накит : Текстурародот : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Белодимензии : 11машиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Текстура, Пост и Притисни Назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тркалезно Намалување На Белиот Природен Дијамант Бесконечност Инспириран Стил Ангажман Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тркалезно Намалување На Белиот Природен Дијамант Бесконечност Инспириран Стил Ангажман Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 1.33
0.05 ctw Принцеза Сече Аквамарин Волфрам Прстен Полиран Финиш Цевка Сече Волфрам Карбид Свадба Бенд - Март Раѓање Камен Прстен-14kt
  • Свеж
Оценка на купувачите:

0.05 ctw Принцеза Сече Аквамарин Волфрам Прстен Полиран Финиш Цевка Сече Волфрам Карбид Свадба Бенд - Март Раѓање Камен Прстен-14kt

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN066 PSN1 AQM0 05ctw Пр

DEN 5279.84