• Свеж
Екена Милверк 3В 3 4Д 6 Ч Екстра Мал Акантус Пиластер Вуд Корбел, Црвен Даб

Екена Милверк 3В 3 4Д 6 Ч Екстра Мал Акантус Пиластер Вуд Корбел, Црвен Даб

Buyers rating:
DEN 2879.84

Од стоката

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површини, камиони, центри за забава, аспиратори, полици и многу повеќе. Достапен во повеќе од 70 стилови и 250 големини, постои дизајн совршен за вас. Понудени во низа стилови од едноставни, минималистички форми до елаборирани резби во цветни, органски и акантус мотиви. Нашите корбели и загради се нудат во седум видови дрво, вклучувајќи ела, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или гумено дрво од боја. Сакате уште повеќе опции? Проверете ја линијата На Екена од пвц, метална или рустикална дрвена линија на загради и корбели. Прецизно врежано и достапно во елда, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или дрво од боја. Дрвени корбели и загради пристигнуваат изшкуркани и подготвени за бојадисување или обојување. Идеален за работни површини, барови, полици, кујнски острови, аспиратори, камини, мебел и многу повеќе. Врежани дрвени корбели и загради може да се користат за украсни или носечки апликации и можат да поддржат до 250 фунти со соодветна инсталација. Повеќето загради и корбели имаат ист стил во повеќе големини, кои се движат од 3" до 35" во висина!. Брза и лесна самостојна инсталација со лепак за дрво и клинци или завртки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Малтагебух За Возрасни: Стрес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малтагебух За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80
Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лајонхарт ЛХ-215 65Р 98Х БСВ

Лајонхарт ЛХ503 е гума за турнеи со високи перформанси за долг век на траење по ниска цена Оваа нова гума �

DEN 928.00
Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Хидрауличните Цевк�

DEN 0.33