• Свеж
Секси Танц Жени Тексас Панталони Фармерки Со Копчиња Растегливо Дно Обични Панталони Хеланки на Плажа сиви

Секси Танц Жени Тексас Панталони Фармерки Со Копчиња Растегливо Дно Обични Панталони Хеланки на Плажа сиви

Buyers rating:
DEN 319.68

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Тексас Панталони, Жени Фармерки Дами Панталони Со Висок Струк Тип На Шема : Дизајн На Боја За Вратоврска : Искинато, Со Џеб, Јамка За Појас, Копче, Патент, Ролна Хемколор : Сива, Зелена, Темно Црвена, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% полиестер, 35% Памучна Должина : Должина На Глуждот : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Модни фармерки обични тексас панталони, жан со висок струк, полите на ролна, секојдневни тексас панталони.2. Премиум тексас, главниот материјал е памук. Удобен и дише, добар единечен производ за вас во жешкото лето.3. Висок пораст, искинати, вратоврска боја, вознемирувачки, класичен 5 џеб, патент мува, затворање на копчето.4. Одлично оди со блузи за резервоари, маица, исечени врвови, блуза, туника итн.5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тексас Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жените Искинаа Слаби Фармерки, Се Протегаат Удобни Панталони Потресени Уништени Тексас Панталони. Материјал-65% Полиестер, 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модниот Жан Со Висок Струк Доаѓа Со Функционални 5 Џебови, Патент со Затворање На Копчиња, Потресен Дизајн и Искинат Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Искинати Тексас Шорцеви со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84