• Свеж
Производител на брикети со единечна хартија за печки и камини

Производител на брикети со единечна хартија за печки и камини

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Единечен производител на хартија Брикет Производител на камин шпорет Огнено дрво Опис : Производителот на брикети за хартија за животната средина ја рециклира вашата отпадна хартија во дневници за да изгорите на отворен оган или шпорет на горење на дрво. Помага во зачувување на шумите, ја намалува депонијата и заштедува на трошоците за греење со употреба на весник, несакана пошта, рендана хартија, картон, дрвени чипови, хартија за завиткување и торби со чај како гориво . Спецификации : Материјал за рачка : челик . други делови Материјал : A3 Челик . Преклопена големина на производ : 12,2 "L x 4.72" W x 7.01 "H. Големина на дневник : 11,6" x 5,6 "x 5,6". Погодно е да се запали на отворени пожари, горилници за најавување, ага или внатрешен двор оџак. Забележете : Нашите дигитални слики се што е можно попрецизни. Како и да е, различни монитори може да предизвикаат боите да се разликуваат малку. Некои од нашите предмети се рачно изработени и/или завршени со рака. Бојата може да варира и малку несовршена во металните делови. Нормално е и се смета за доказ за процесот на рачно завршување, што додава карактер и автентичност на тие предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети

Сите природни Пелети Од Дрво од Цреша алавиринтН се направени од 100% тврдо Дрво Од Елда Нема додадени пол

DEN 286.72
Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен БрикетиFFG7 ФФГ7 Грутка Јаглен Преносливата Скара НА Јаглен ХЕРОЈ е дизајнирана �

DEN 0.33