• Свеж
Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-FFG7. ФФГ7. Грутка Јаглен. Преносливата Скара НА Јаглен ХЕРОЈ е дизајнирана да го подобри вашето искуство на скара каде и да шетате. Сега, со погодните БРИКЕТИ ХЕРОЈ, можете повторно да ги користите вашите садови за компостирање до четири пати, што ќе го олесни печењето на скара за време на викендот користејќи една мешунка за еднократна употреба. Сега е можно и прилагодување на топлината. Само користете еден слој за основни предмети на скара и додадете втор слој за пржење на повисока температура. Еко-пријателски И ИНСТАНТ ЛЕСЕН ХЕРОЈ Брикетите Од Бамбус Јаглен се подготвени за 10 минути и испорачуваат над 60 минути време за готвење. Спакуван во осум лесни за употреба ракави, ХЕРОЈОТ Јагленот е поздрав избор, бидејќи јагленот е растителен и низок ВОК. Плус, не ги валкате рацете морајќи да се справите и да запалите јаглен!.. Пополнува вашиот постоечки Херој Јаглен Под за повторна употреба. Брикетите се спакувани во преносливи, водоотпорни ракави,. Прилагодете ја излезната топлина со користење на 1-4 ракави јаглен. Јаглен брикети светлина брзо без никакви нафтени базирани адитиви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети

Сите природни Пелети Од Дрво од Цреша алавиринтН се направени од 100% тврдо Дрво Од Елда Нема додадени пол

DEN 286.72