• Свеж
Бредли Пушачи Пушач Бискети Ѓумбир И Сусам, Пакет

Бредли Пушачи Пушач Бискети Ѓумбир И Сусам, Пакет

Buyers rating:
DEN 159.52

Од стоката

Бискетите Од Ѓумбир Сусам ќе додадат смел вкус на следниот пушен оброк. Бредли спари силни мескитни бискети со богатите вкусови на сусам и ѓумбир, за да создаде неверојатен пушен вкус како ниеден друг. Додадете голем смел вкус следниот пат кога ќе подготвите говедско, зеленчук, патка или јагнешко месо.Карактеристики : - ѓумбирот и Сусамот совршено се комбинираат со силниот земјен вкус од месквит - Изгорете еднаш на секои 20 минути Во Вашиот Пушач Бредли-Изгорете само до фазата на јаглен за да помогнете да се задржат катранот и смолата во дрвото, а не на вашата храна.- Секое пакување содржи 24 Бискети Спецификации : - Вкус : Ѓумбир Сусам-Количина : 24 - ѓумбирот и сусамот совршено се комбинираат со силниот земјен вкус од месквит - Изгорете еднаш на секои 20 минути Во Вашиот Пушач Бредли - Изгорете само до фазата на јаглен за да помогнете да се задржат катранот и смолата во дрвото, а не на вашата храна. - Секое пакување содржи 24 бискети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети

Сите природни Пелети Од Дрво од Цреша алавиринтН се направени од 100% тврдо Дрво Од Елда Нема додадени пол

DEN 286.72
Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен БрикетиFFG7 ФФГ7 Грутка Јаглен Преносливата Скара НА Јаглен ХЕРОЈ е дизајнирана �

DEN 0.33