• Свеж
60 Можен Крзнен Црн Пајак Со Осветлени Очи Реквизит За Декорација На Ноќта На Вештерките

60 Можен Крзнен Црн Пајак Со Осветлени Очи Реквизит За Декорација На Ноќта На Вештерките

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

60 " Позабавен Џамбо Црн Крзнен Пајак Со Црвени Светлечки Очи. Декор за ноќта на вештерките што ќе ви испрати треска на ' рбетот..особено ако мразите пајаци!. Одличен влакнест пајак со долго крзно има свиткани нозе и пирсинг црвено осветлени очи. Тоа може да се протега до appr. 60 " или едноставно свиткани во страшни позиции. Одличен реквизит за пајаци што може да биде многу забавно! 5 "Високи Светне Пајакот : Големина : 10"W x 5" H. можни нозе и светне очите. Пајакот декор се напојува со 3 AG13 батерии кои се вклучени. Морничавиот реквизит наликува на влакнест пајак со црвени очи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Дизајн јас не Сум Закачка Цитати 32

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

DEN 134.24
Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Одмор Пижами Пјс Поставува Родител-дете Топло Ноќта На Вештерките Во Собата Печатени Дома Носат Хаубата Пижами Деца Комбинезон,

Големина на етикетата : 2Д Биста : 63,5 см / 25,00" Ракав : 30см / 11,81 "Горна Должина : 39см / 15,35" Половината : 46см / 18,11

DEN 1.33