• Свеж
Гламуризира Целосна Фигура Плус Големина Чудо Жица Пред-Затворање Истегнување Чипка Градник Под Жица #9245

Гламуризира Целосна Фигура Плус Големина Чудо Жица Пред-Затворање Истегнување Чипка Градник Под Жица 9245

Buyers rating:
DEN 660.00

Од стоката

Што не е да се сака за градник толку удобно како вашиот секојдневен градник, но како секси како секси добива? Дизајнирана со нашата ексклузивна долна жица и безбедна предна спојка, чипката за истегнување го прави секојдневието многу поубаво. ТЕХНОЛОГИЈА НА ЧУДОТВОРНА ЖИЦА : обложената долна жица додава дополнителен слој перница за да спречи ѕиркање со жица. ПРЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : Лесно вклучување и исклучување безбедно предно затворање. УДОБНОСТ : Чашите За Истегнување чипка се убави и дишат. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Прилагодливи ремени за грб за совршено вклопување. ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК ОД 1921 година : имаме повеќе од 100 години искуство во изработка на градници за жени со облини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

DesignArt Black and Gold Swilt II Canvas Wallидна уметност

Оваа прекрасна црна и златна свитр II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на маст�

DEN 2.67
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

екипвз Карго Панталони За Машки Машки Панталони Со Врвки Спортско Печатење Мода На Отворено Долготрајни Секојдневни Машки Панталони

Со Џебови Дише Почвата Спортски Нога Долги Панталони Боја Машки Врзувачки Панталони Машки Панталони Те

DEN 368.00
Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33
Без граници фустан за ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без граници фустан за ракав на јуниори

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкав

DEN 328.00