• Свеж
Машки Женски Јака Хавајски Кошули Печатени Тенок Фит Облека Плус Големина Мажи

Машки Женски Јака Хавајски Кошули Печатени Тенок Фит Облека Плус Големина Мажи

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

[Пакетот вклучува] 1-Парче Хавајска Кошула. [Карактеристики На Производот]. Висококвалитетна Ткаенина : машките кошули со копчиња со кратки ракави изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. Стилски Дизајн : машките Хавајски Кошули дизајнирани со стил на печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање со копчиња и лев џеб на градите. Најдобар Подарок : мажите летни кошули на плажа, од кои секоја е уникатно искуство. Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. Повод : обичните кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut, моден уличен стил, датира, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Топли Совети : измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, хавајски кошули само рачно перење. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Хавајска Кошула. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големина На Деца : 110-170. Големина на возрасни : 2xs-8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано на третата слика. Соодветни Луѓе : Деца, Мали Момчиња, Возрасни, Мажи. Забелешка : . 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Бидејќи сме кинеска големина, за ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 2. Ако сакате да го добиете производот пред фестивалот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 3. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Изработена Од Мека И Свежина Полиестерска Спандекс Ткаенина, кошула СО 3Д печатење. Стилски Дизајн Копче Со Кратки Ракави Надолу Хавајска Кошула, Летна Графичка Маица. Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Вклучувајќи Забави На Плажа, Шопинг, Риболов, Едрење, Денови Во Канцеларија Итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Serenity кралица панел кревет богат мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Serenity кралица панел кревет богат мерлот

Сет вклучува : еден (1) кревет rtransitional стил со разноврсен изглед кој ви овозможува да го креирате повлекув

DEN 1.00
Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
Свежи жолти нектарини, ЛБ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свежи жолти нектарини, ЛБ

Вкусете го неодоливиот вкус на овие свежи жолти нектарини Со црвена и жолта боја, овие сочни нектарини с

DEN 165.92
Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или мо�

DEN 1.00