• Свеж
Храна За Домашни Миленици Конзервиран Капак Издржлив Силиконски Печат Чувајте Свеж Капак

Храна За Домашни Миленици Конзервиран Капак Издржлив Силиконски Печат Чувајте Свеж Капак

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Тип на ставка : Силиконски Материјал : Силиконска Боја : Зелена, Портокалова, Сина, Светло Црвена, Жолта Карактеристика : Издржлив Дијаметар1 : 2,76 " /7cm Diameter2 : 3,15"/8cm Diameter3 : 3,54"/9cmfeures : 1. Безбедно : користење на еколошки силиконски материјал, заштита на животната средина и без отров.2. Одлична Пропустливост на Воздухот : капакот е мек и флексибилен и може да го залепи и држи бодерот на теглата за да обезбеди добро запечатување. Чувајте ја храната свежа и подолга за да избегнете мешање на мирис.3. Лесен За Употреба : прилично флексибилен и лесен за влечење, и тие имаат конкавен и конвексен дизајн на мали рачки што е лесен за расклопување.4. Издржлив : силиконскиот капак нема да се скрши, стопи или искриви и ќе издржи високи температури.5. Повеќе Избори : постојат пет бои за опција, и можете да ја изберете омилената според хоби и барања.Пакетот Вклучува : 1 х коверноти : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Безбедно : користење на еколошки силиконски материјал, заштита на животната средина и без отров. Одлична Пропустливост на Воздухот : капакот е мек и флексибилен и може да го залепи и држи бодерот на теглата за да обезбеди добро запечатување. Чувајте ја храната свежа и подолга за да избегнете мешање на мирис. Лесен За Употреба : прилично флексибилен и лесен за влечење, и тие имаат конкавен и конвексен дизајн на мали рачки што е лесен за расклопување. Издржлив : силиконскиот капак нема да се скрши, стопи или искриви и ќе издржи високи температури. Повеќе Избори : постојат пет бои за опција, и можете да ја изберете омилената според хоби и барања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елегантна удобност луксузни чиста завеси, панели за завеси за третман на прозорци со џеб за шипки за кујна, спална соба и дневна

Оваа разноврсна завеса може да се користи за секоја просторија и ќе го комплиментира секој декор или мо�

DEN 1.00
Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гербер бебе момче или девојче родови неутрални врвни брендови Премиум памук меѓусебно блокирање на каросерии, 5-пакувања

Ние ги однесовме нашите премиум каросерии на следното ниво со употреба на ткаенина за блокирање на паму

DEN 240.00
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68
Државен државен агис духовен фото рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Државен државен агис духовен фото рамка

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето учили�

DEN 565.28
Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси Шок докторот спорт со широки перфо

DEN 223.84
Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
Serenity кралица панел кревет богат мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Serenity кралица панел кревет богат мерлот

Сет вклучува : еден (1) кревет rtransitional стил со разноврсен изглед кој ви овозможува да го креирате повлекув

DEN 1.00
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1055.84