• Свеж
Поветка на панелот на Олета Источен Кинг со детали за блендата, матеница и кафеава боја

Поветка на панелот на Олета Источен Кинг со детали за блендата, матеница и кафеава боја

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Сет вклучува : Еден (1) кревет rthe Олета колекцијата ги има сите соодветни шармантни карактеристики раркетирани ролетни глави карактеристики едноставни обликувања и низок профил на подножјето rtwo-тон кремаста матеница и топла кафеава завршница rcollection парчиња имаат прекрасна матеница за финиш со привлечна Браун врвови rtested статичка тежина : 600 фунти. r60 lbs. Совет над тест : Случаи 30 "и повисоки поминати ASTM стандарди Тест rfinish : Buttermilk/Brown Rbox Пролет : Потребно е Rassembly Потребно : Да, лесни и чисти, воздушните нијанси во овој источен крал кревет додаваат навестување на француска земја во господар Спална соба. Запретената глава на блендата има чисти линии со едноставно обликување. Вклучете класично чувство на куќа во вашата дизајнерска шема со светла нијанса на матеница на дрво, прикажана од меко кафеава боја. Ревитализирајте простор со огледало на огледало на нискиот профил подножје. Мазни линии и јасни бои ја опаѓаат структурата и шармот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.