• Свеж
Подлога за вежбање За Јога, Физикална Терапија, Рехабилитација, Вежби За Рамнотежа И Стабилност, Достапни Во Повеќе Бои И Големини, Вар Од Линија Со Громови

Подлога за вежбање За Јога, Физикална Терапија, Рехабилитација, Вежби За Рамнотежа И Стабилност, Достапни Во Повеќе Бои И Големини,

Buyers rating:
DEN 1759.84

Од стоката

Душеците за вежбање од АИРЕКС се дефинирани според нивната издржлива разноврсност. Оваа подлога за вежбање airex fit line е одличен модел на почетно ниво кој е изграден за долгорочна употреба во гимнастика и задолжителен за тркалање, вежби на подот, истегнување, флексибилност и тренинг за сила. Удобно и нелизгање, направено е од пена со затворени ќелии со "интегрално обликувана кожа" за дополнителна цврстина. Исклучително лесен со приближно 4 килограми., корисниците се движат и ја преместуваат линијата за вклопување одново и одново со леснотија. Корисниците на фит линијата ја наоѓаат меката и амортизирана поддршка идеална за тренинзи базирани на под и подлога. Совршен За Зумба, баре и танц, како и традиционални вежби на подот, како што се склекови, стомачни, сквотови и скокови. Екстра мека и отпорна на кинење, попречната шема на ребра е обликувана во подлогата за да се спротивстави на искинувањата и дупките и да му даде на душекот доволно флексибилност за да биде"завиткан" за носење и складирање. Неверојатната издржливост на линијата за вклопување го прави ова одлична подлога за почетници и идеална подлога што ќе се користи во спортски сали, студија, бањи, велнес објекти, personal тренинзи, дома, во канцеларија, па дури и на отворено. Без латекс, оваа подлога е јаглен, но достапни се и други бои. Премиум јога мат лесно се користи за вежбање и јога. Направено Во Швајцарија од премиум пена со затворени ќелии. Достапно во повеќе бои и големини. Направено од Аирекс, експерт за премиум душеци од пена со затворени ќелии и додатоци за вежбање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски работи машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски работи машки шорцеви

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, тримешавините на атлетските работи, ве одржуваат �

DEN 3.00
Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели диј�

DEN 2.00
HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал

Исто како и за нашите човечки деца, играчките се важен дел од животот на нашето куче Тие се одлични за ме�

DEN 207.84