• Свеж
Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Buyers rating:
DEN 175.68

Од стоката

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е направена со мек памук, дише и нежна ткаенина која е совршена за новороденчиња и постари бебиња. Имавме најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Нашите туники со долги ракави се слатки и обични, совршени за истрошени или за време на игра во куќата. Тие се одликуваат со удобна врата на екипажот и ткаенина од памук. Координативните хеланки за бебиња имаат нежна еластична лента за половината за да го одржите вашето малечко удобно во текот на целиот ден. Нашите комплети за туники и нозе со 2 парчиња прават одлични подароци за туш за бебиња. Спарете ги со нашите координативни брендови за брендови, комплети на облеки и додатоци за бебиња за да создадат совршен пакет. Овој сет вклучува една туника со долг ракав и еден пар хеланки. Секое парче во овој симпатичен сет е машината што може да се мие и машината што може да се исуши за ваша погодност. Стандард 100 од OEKO-Tex® #08.hin.60591 www.oeko- /Standard100 вклучува една туника и еден пар хеланки. Големините на новороденчињата имаат задниот плакет за брзи и лесни промени (NB-24 M). Големините на мали деца не (2 T-5 T) . Туника се одликува со симпатична ракав за рафли и удобна екипа на вратот. Легави се карактеризираат со нежна еластична лента за половината . розов врв со апликација и вез за зајаче лице. Хелеги на јаглен со розови точки од полкови. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Совршено да се спари со нашите координативни брендови за брендови, комплети за облека и повеќе!. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX® #08.HIN.60591 www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ван Дер Хаген Природни Свиња Четка

Ако ти?повторно само што ќе влезете во влажно бричење, Треба Да земете Четка За Свиња ВАН ДЕР ХАГЕН...

DEN 3.33
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08