• Свеж
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

Buyers rating:
DEN 1919.20

Од стоката

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 1824.00