• Свеж
Ekena Millwork 1 2 W 22 D 30 H Balboa Arts & Занаетчиски мазни заграда, западен црвен кедар

Ekena Millwork 1 2 W 22 D 30 H Balboa Arts & Занаетчиски мазни заграда, западен црвен кедар

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 1824.00
4 w 10 H 22'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, природен бор, природен бор, природен бор, природен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 w 10 H 22'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрво тавански зрак, природен бор, природен бор, природен бор, природен

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

DEN 3.00