• Свеж
Пејакидсаа Палта До Глуждот За Жени Буци Плетени Џемпери Долги Ракави Отворени Предни Долги Кардигани

Пејакидсаа Палта До Глуждот За Жени Буци Плетени Џемпери Долги Ракави Отворени Предни Долги Кардигани

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Табела со големина : (см/инч). Големина (см) . Должина На С : 120 Биста : 96 Должина На Ракавот : 57. Должина М : 121 Биста : 100 Должина На Ракавот : 58. Л Должина : 122 Биста : 104 Должина На Ракавот : 59. XL Должина : 123 Биста : 108 Должина На Ракавот : 60. 2xl Должина : 124 Биста : 112 Должина На Ракавот : 61. Големина (инч) . Должина На С : 47.24 Биста : 37.80 Должина На Ракавот : 22.44 . Должина М : 47.64 Биста : 39.37 Должина На Ракавот : 22.83 . Л Должина : 48.03 Биста : 40.94 Должина На Ракавот : 23.23 . XL Должина : 48.43 Биста : 42.52 Должина На Ракавот : 23.62 . 2xl Должина : 48.82 Биста : 44.09 Должина На Ракавот : 24.02 . Спецификација : . Име : Жени Диви Кардиган. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 х КАРДИГАН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра топлина и удобен за носење. ДИЗАЈН : женски зимски плетен долг џемпер кардиган користи цврста боја, отворен преден дел, долг ракав, лабав дизајн, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* кардиган. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тосми Женски Кардиган Нова Качулка Трикотажа Капа Темперамент На Вратот Лабав Кардиган Женски Џемпер Голема Женска Облека Женски
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Тосми Женски Кардиган Нова Качулка Трикотажа Капа Темперамент На Вратот Лабав Кардиган Женски Џемпер Голема Женска Облека Женски

Големина : S Биста : 124cm / 48.82" Рамо : 65cm / 25.59" Ракав : 43cm / 16.93" Должина : 79cm / 31.10" Големина : M Биста : 128cm / 50.39" Рамо

DEN 1.33
Ноила Женска Облека Џемпер Од Кардиган Со Еднобојна Боја V Палто За Вратот Дами Секојдневна Јакна Беж Со Долг Ракав 3XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Женска Облека Џемпер Од Кардиган Со Еднобојна Боја V Палто За Вратот Дами Секојдневна Јакна Беж Со Долг Ракав 3XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпери, Отворена Предна Карди�

DEN 319.68
Туфрегјоу Женски Лигави Капчиња Со Долги Ракави Дозвола За Слободно Време Широки Слатки Врвови За Џемпери Трендовски Цврсти
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Туфрегјоу Женски Лигави Капчиња Со Долги Ракави Дозвола За Слободно Време Широки Слатки Врвови За Џемпери Трендовски Цврсти

Деликатно и убаво : дава доволно топлина и удобност во студен ден додека го одржувате вашиот изглед и же�

DEN 3.00
Џемпери За Жени Со Цврста Боја Тенок Плетен Ребрест Џемпер Блузи Фенер Со Долг Ракав Џемпер Со Пуловер Алсол Ламеса
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Џемпери За Жени Со Цврста Боја Тенок Плетен Ребрест Џемпер Блузи Фенер Со Долг Ракав Џемпер Со Пуловер Алсол Ламеса

Добредојдовте во нашата онлајн продавница Алсол ламеса! Ние сме компанија специјализирана за производ�

DEN 1.00
Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Моден Пуловер На Вратот На Модната Екипа Со Долги Ракави Обични Плетени Женски Џемпери Каки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Моден Пуловер На Вратот На Модната Екипа Со Долги Ракави Обични Плетени Женски Џемпери Каки

Вкупно задолжително нешто за вашиот плакар : без разлика дали барате нешто топло, стилски за секојдневн�

DEN 2.33
Terra & Sky Women's Plus Sime Reece Athleisure Sutpant
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Sime Reece Athleisure Sutpant

Класична удобност со допир на модерен стил, овој женски плус големина на женски плус големина, атлетичн�

DEN 607.84
Тангнада Џемпери За Жени Стилски Жени Надвор Од Рамениот Џемпер Секојдневен Плетен Цврст Пуловер Со Долги Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Тангнада Џемпери За Жени Стилски Жени Надвор Од Рамениот Џемпер Секојдневен Плетен Цврст Пуловер Со Долги Ракави

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена Ки

DEN 479.84
Глонме Жени Плетени Џемпери Џемпер Со Цврста Боја Врвови Со Скокач Со Долги Ракави Спортски Лабав Кабел За Пуловер Плетен Висок
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Глонме Жени Плетени Џемпери Џемпер Со Цврста Боја Врвови Со Скокач Со Долги Ракави Спортски Лабав Кабел За Пуловер Плетен Висок

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

DEN 1.00
Облека Женски Дами Јуниор Рамен Плетен Памучен Џемпер Зимски Непроѕирни Нозе Хулахопки Трикотажа Чорапи Морнарица В
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека Женски Дами Јуниор Рамен Плетен Памучен Џемпер Зимски Непроѕирни Нозе Хулахопки Трикотажа Чорапи Морнарица В

СТИЛ : Цврсти обоени рамни плетени памучни џемпери хулахопки КОЛИЧИНА : Секое пакување вклучува 1 пар же�

DEN 2.33
адвиикд Џемпер Со Пруги Жени Жени Секојдневен Долг Ракав Отворен Кардиган Топла Качулка Надворешна Облека Кабел Плетен Долг
 • Свеж
Оценка на купувачите:

адвиикд Џемпер Со Пруги Жени Жени Секојдневен Долг Ракав Отворен Кардиган Топла Качулка Надворешна Облека Кабел Плетен Долг

Руно Џемпер Поштенски Жени Мода Лабава Колорблок Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Женски Пуловер

DEN 319.68
Жени Плус Големина Обичен Џемпер Буци Плетени Пуловер Џемпер Божиќ Денот На Благодарноста Подарок На Вљубените-Кларет
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жени Плус Големина Обичен Џемпер Буци Плетени Пуловер Џемпер Божиќ Денот На Благодарноста Подарок На Вљубените-Кларет

Карактеристики : Плетен Џемпер : стилскиот и моден дизајн на врвовите со плус големина ве прават попривл

DEN 431.84
Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Подароци За Жени Божиќ И Денот На Благодарноста Екипажот Плетен Пуловер Цврст Нов Поп Winter
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Тдокотски Есенски Џемпери За Жени-Подароци За Жени Божиќ И Денот На Благодарноста Екипажот Плетен Пуловер Цврст Нов Поп Winter

Тдокотски Есенски Џемпери За Жени 2022 Подароци За Жени Божиќ И Денот на Благодарноста Плетен Пуловер На

DEN 319.84