• Свеж
3 w 6 h 1 2 p Стандарден згрижувачки столб со квадратен раб

3 w 6 h 1 2 p Стандарден згрижувачки столб со квадратен раб

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 3 "w x 6" h x 1/2 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и многу повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна финиш. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.