• Свеж
4 w 8 h 20'l 3-еднострана рака, извалкана ендуратан фау, дрво тавански зрак, фабрика подготвена

4 w 8 h 20'l 3-еднострана рака, извалкана ендуратан фау, дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Buyers rating:
DEN 1919.20

Од стоката

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие лесни полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрво блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Фабрички преполнети, недовршени бродови на зраци подготвени за сликање или фиксна завршница. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 W 12 H 48 L Monterey Rough Sawn Rafter Tail, Douglas Fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 1824.00