• Свеж
Ekena Millwork 2 W 12 D 15 H Марија заграда за ковано железо ,,

Ekena Millwork 2 W 12 D 15 H Марија заграда за ковано железо ,,

Buyers rating:
DEN 1534.24

Од стоката

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели. Со употреба на ковано железо, дизајнерите можат да создадат сложени обрасци, не нормално можни со дрво. Нашите загради од ковано железо се со оптоварување и можат да се користат за поддршка на неколку видови на countertops, вклучувајќи гранитни countertops. Со над 10 стилови на располагање и повеќекратни големини, сигурно ќе ја пронајдете совршената заграда за вашата апликација. Совршено за апликации за countertop & полица. Пред-дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Може да се користи за поддршка на гранитни countertops. Уникатен дизајн на заграда за железо. Тешката заграда за железо нуди голема поддршка. Автентичен изглед на заграда за железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 H 3 4 P 1 2 l ,, Harrington Urn Chow Rail
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 1 2 H 3 4 P 1 2 l ,, Harrington Urn Chow Rail

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

DEN 1919.20