• Свеж
Garanimals Toddler Boy T-Shirtre графичка маица со краток ракав

Garanimals Toddler Boy T-Shirtre графичка маица со краток ракав

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Кул децата заслужуваат кул тимови! Додадете малку забава во неговата секојдневна гардероба со оваа графичка маица од Garanimals. Разиграниот принт со вечен дизајн на кратки ракави го прави ова совршено мета за лето. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. Внатрешен ознака. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со кратки ракави за мали деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00