• Свеж
[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone 8

[2-Packplus] Напредно влијание Флексибилни случаи на тенок браник TPU плус заштитени заштитени стаклени екрани за iPhone iPhone

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Ние го собравме ова основно мене [2-пакет] за вашиот i Phone 7 / i Phone 8, кој содржи 2 случаи со 2 заштитници на екран на стакло. Вклучените случаи се состојат од (2x џет црни) случаи за да го покажете вашиот стил. Дополнете ја бојата на вашиот телефон со вашиот избор на роза, црна, млазна црна, чиста или злато. Направено специјално за да го заштитите вашиот вреден i Phone 7 / i Phone 8, овој случај нуди напредна флексибилна технологија отпорна на отпорна на влијание и анти-кора. Случајот со тенок браник е дизајниран со засилени агли кои имаат заштита од џеб на воздухот и кренати предни рабови за да помогнат во заштитата на вашиот телефон од тие несреќни испакнатини и капки. Заштитниците на калено стакло на екранот вклучени во овој комплет се најновите во најсовремената технологија за заштита на екранот. Високо издржлив и супер отпорен на гребење, оценето 9 H (ниво на цврстина), заштитниците ќе му дадат на вашиот мобилен телефон најдобра заштита од капки, испакнатини, гребнатини и нормално абење и солза. Добијте ја целата заштита без најголемиот дел - само тенок 0,26мм, што ги прави ултра лесна тежина, заштитен заштитник на екранот што нема да се меша во чувствителноста на вашиот екран на допир. Да се ​​надминат, сите заштитници на екранот со калено стакло се 98% стапка на пренос на светлина за да промовираат оптимално, природно, кристално чисто искуство за гледање. Тенок дизајн на градење и мазната текстура на случаите ви овозможуваат удобно да го држите вашиот телефон, лесно да се лизнете во џебови или чанти, да изгледате стилски, додека помагате да го заштитите вашиот телефон. Овој случај е дизајниран за i Phone 7 / i Phone 8 ME [2-пакет] е основниот комплет за вашиот i Phone 7 / i Phone 8, кој содржи 2 случаи (еден јасен случај и еден од 5 избор на бои : роза, црна, млазна црна боја , Јасно или злато) со 2x заштитени за стаклени стаклени екрани. Главниот приоритет, овие случаи нудат напредна флексибилна технологија отпорна на отпорна на влијание и анти-крик . Засилените агли со заштита на џебот на воздухот и подигнати предните рабови помагаат во заштитата на вашиот телефон од испакнатини и капки . 1-годишна гаранција. Компатибилен со i Phone 7 / i Phone 8.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Dorman TI60205XL Предна Внатрешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели На Hyundai Kia, избрани Црни Вклопувања: 2011-КИА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dorman TI60205XL Предна Внатрешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели На Hyundai Kia, избрани Црни Вклопувања: 2011-КИА

Овој продолжен крај на прачката за вратоврска е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост

DEN 3036.16
Тавоп Ветробран Женски Зимски Топол Надворешен Рекреативен Капут Машки И Женски Ветроупорен И Дождоотпорен Планинарски Костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тавоп Ветробран Женски Зимски Топол Надворешен Рекреативен Капут Машки И Женски Ветроупорен И Дождоотпорен Планинарски Костум

Тавоп Виндјакна Жени Жени Зимски Топол Надворешен Рекреативен Капут Машки И Женски Ветроупорен И Дождо

DEN 895.68
Адрамитено драма анфибио е ле фаволе Ди Есофаго Да Цетего рисконтрати си л' уно че л ' алтре кон ун отимо есмпларе че троваси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адрамитено драма анфибио е ле фаволе Ди Есофаго Да Цетего рисконтрати си л' уно че л ' алтре кон ун отимо есмпларе че троваси

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 1.33
2.37 кт круг намалување розова симулирани дијамант 18к розово злато годишнината ангажман хало прстен големина 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

2.37 кт круг намалување розова симулирани дијамант 18к розово злато годишнината ангажман хало прстен големина 5.5

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 5471.68
Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Имитан Женски Чевли За Патеки Рамни И Теренски Чевли Шила Атлетика Трчање Удобни Издржливи Патики Со Врвки Црно-7,5

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Патека И Теренски Чевли, Чевли За Обука, Чевли За Трчање, Атлетски Че�

DEN 575.84
Тохуу Возило Спасување Јаже Автомобил Гума Врзете Ремени За Приколки Возило Само-Спасување Влечење Јаже Влечење Јаже за Заробени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тохуу Возило Спасување Јаже Автомобил Гума Врзете Ремени За Приколки Возило Само-Спасување Влечење Јаже Влечење Јаже за Заробени

Опис : погоден е за автомобили заробени на терен, калливи патишта и снег, закотвување, лизгање, спасување

DEN 0.33
Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Maxi-Cosi Adorra Модуларен шетач, номад сино

Семејствата го сакаат шетачот МаксиКоси Адора! Има врвна удобност што сакате да го обезбедите вашето де

DEN 3024.00