• Свеж
Велигден Едноставна Секојдневна Кошула За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Што Дише

Велигден Едноставна Секојдневна Кошула За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Што Дише

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Материјал : Мрежа. Применливи сцени : запознавање, работа, шопинг итн. Фит : уредна и уредна, фина изработка, дизајнот игра добар декоративен ефект врз силуетата на облеката, едноставен дизајн на манжетни, удобен за носење, лабав. Препорака за големина : со големина на деца, големина на возрасни, преголема големина, големина умерена. Материјал : Дише, нежен и обликуван, видлива мекост и свиленкаста мазност. Инструкции за перење : Рачно перење на максимум 30°C, без белило, закачете да се исуши на ладно место, железна чинија на максимум 150°C, редовно суво чистење. Посебна Забелешка : податоците за големината се различни поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормална. Список ЗА пакување : 1x кошула Со кратки ракави Велигден Едноставна Лежерна Кошула Со Врат На Екипажот со Кратки Ракави што Дише.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,

Спортски Панталони Со врвки Цврсти Секојдневни Машки Во Боја Исечени Есенски И Зимски Панталони Машкит

DEN 367.52
Бакстон Студио Виндзор Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Тапацирана Глава Со Копчиња Со Копчиња Кралица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бакстон Студио Виндзор Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Тапацирана Глава Со Копчиња Со Копчиња Кралица

Студио Бакстон Виндзор Модерната И Современа Глава За Тапацир со Копчиња со Копчиња е едноставен и елег

DEN 3.00
Сехао Машки Обични Панталони Машки Секојдневен Среден Струк Тенок Панталон Цврст Џеб Панталони со Целосна Должина машка облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сехао Машки Обични Панталони Машки Секојдневен Среден Струк Тенок Панталон Цврст Џеб Панталони со Целосна Должина машка облека

Големина : М Половината : 84см / 33.07" Колк : 100см / 39.37" Должина : 104см / 40.94" Големина : Л Половината : 88см / 34.65" Кол

DEN 319.84
VEVOR25ft Засилувач RV Продолжен Кабел Издржлив Врвен Кабел За Напојување RV Дијаметар На Жица Продолжен Кабел Бакарна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

VEVOR25ft Засилувач RV Продолжен Кабел Издржлив Врвен Кабел За Напојување RV Дијаметар На Жица Продолжен Кабел Бакарна

Спецификација Должина На Кабелот : 25 СТАПКИ / 7,62 м Тип На Приклучок : N1450 Жичан Мерач : STW 6 AWG / 3 C + 8 AWG / 1c Но

DEN 2382.40