• Свеж
Ekena Millwork 132 Долна ширина 1 2 Топ ширина 6 H 1 P Традиционална вкрстена глава

Ekena Millwork 132 Долна ширина 1 2 Топ ширина 6 H 1 P Традиционална вкрстена глава

Buyers rating:
DEN 1919.20

Од стоката

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за надворешноста на еден дом, треба да размислат за вкрстените глави. Врвките се големи прилози што обично се поставени на врвот на прозорецот, вратата или големата влезна врата. Направено од лесен, но сепак издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за секој да ги инсталира. Слободно можете да изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговараат на потребите на вашиот проект. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или нокти. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави траен, но лесен производ. Непропустливи на природните елементи. Прилагодете со клучеви, пиластери и педименти за извонреден изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base
  • Свеж
Оценка на купувачите:

12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 436.96