• Свеж
Без граници на плус големина на Juniors Plus Printed Twin Cardigan, 2-парчиња

Без граници на плус големина на Juniors Plus Printed Twin Cardigan, 2-парчиња

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Борба против вашите проблеми со носење со оваа моментална облека од без граници. Овој сет со двојни кардиган со 2 парчиња го прави стајлингот за вас во кој се прикажани кардиган и резервоарот на врвот за да се совпаднат. Колку е симпатично колку што е без напор, само спарете го овој сет со вашите фармерки со денови на училиште или флертно мини здолниште за забава за време на викендот! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден кардиган и еден резервоар. Материјал : 100% полиестер. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Кардиган : Опуштено вклопување; V-врат; вратоврска пред; кратки ракави; печатење на сите; Слабна ткаенина од дресот. ТОП НА ТЕНК : Вметнат; V-врат; стил на пуловер; без ракави; Смешен фронт; печатење на сите. Плус големина дво-парчен близнак кардиган сет за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач

Уживајте во вашето време на отворено со членовите на вашето семејство или пријателите со овој сет на ме�

DEN 2.00
Менс фармерки тенок чизми исечен 38
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс фармерки тенок чизми исечен 38

Buffalo David Bitton Машкиот крал Слим Boot Fit Jean : Cut Cut Fitcotton, Polyester, Spandexmachine Shape Toal или Sher Clean Овие тенок фармерки за би

DEN 3.33