• Свеж
Noho 14 Twin XL Wood Platform Chred Rame со сет на фиоки за складирање, еспресо

Noho 14 Twin XL Wood Platform Chred Rame со сет на фиоки за складирање, еспресо

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Одржувањето на вашиот простор убав и чист никогаш не било полесно со овој кревет на платформата Noho со 2 фиоки за складирање! Овие убаво додадени фиоки за кревети, се вклопуваат беспрекорно под и нудат совршена количина на простор за складирање. Функционалноста никогаш не изгледаше ова добро! Изработени од мешавина на цврсто тврдо дрво и фурнири за издржливост, ќе се одморите лесно во текот на ноќта, знаејќи дека сте целосно поддржани. Силен, поддржувачки, комплет за SLAT значи дека нема потреба од фондација бидејќи душекот се наоѓа совршено на врвот на летвите и страничните шини, нудејќи дополнителна поддршка и совршена количина на проток на воздух! Прикачете ја вклучената станица за полнење за да ги задржите сите ваши омилени уреди наполнети и подготвени да одат по одличен ноќен сон! AFI Noho 14 "Twin XL Wood Platform Chred Rame со сет од 2 фиоки за складирање во еспресо. Современ дизајн од средниот век : Цврст, цврсто дрво конструкција на дрвени карактеристики едноставен, минималистички дизајн кој ќе ја надополни секоја просторија. Подигање и фиоки за складирање имаат цврсто тврдо дрво и венец со нетоксична завршница од 5 чекори. Креветот доаѓа со 2 бесплатни лебдечки фиоки што можат да се постават од двете страни на креветот. Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет за ситници го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за a Поудобно, поладно спиење. Станица за полнење : Вклучува површински монтирање турбо полнач, кабел од 6 метри, наведена ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Собрани димензии : 81,5 "L x 38.25" W x 47.625 "H. Капацитет на тежина : 600 bs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

5 -парчиња мебел за внатрешен двор поставува отворено PE rattan сегментална троседот градина плетен кауч со привлечен потпирач

Уживајте во вашето време на отворено со членовите на вашето семејство или пријателите со овој сет на ме�

DEN 2.00
Бесплатно собрание за машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бесплатно собрание за машки шорцеви

Дали се овие спортски шорцеви? Вашите дневни шорцеви? Водење шорцеви со грешки? Правила за удобност со о�

DEN 437.92
Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.

Совршен начин да го покажете вашиот крзнен дека тие се дел од семејството, украсот на елката на елката н�

DEN 31.68
Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1519.84