• Свеж
Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Buyers rating:
DEN 502.08

Од стоката

Комплет со целосна боја на телото направен од мешавина од најлон и спандекс. Дали сте fanубител на спортски спорт и сакате да го покажете вашиот тимски дух? Дали сакате да бидете центар на внимание на секој настан веднаш? Secondskin е тесен костум на кожата што го покрива целото тело. Потекнува од јапонскиот термин „Зентаи“. Secondskin е направена со употреба на мешавини Lycra и Spandex. Има патент во задниот дел од основата на 'рбетот до центарот на задниот дел од главата. Тие се супер затегнати за да одговараат на повеќето гради. Secondskin доаѓа во повеќе димензии и бои, вклучувајќи детски големини. Тесното чувство на кожата на Secondskin ви дава инстант втор идентитет што носи возбуда. Секој костум веднаш ќе ве претвори во нова личност! Secondskin е лесен и дише. Можете лесно да ја исцедите само главата без да го отстраните целиот костум. Достапно во следниве големини : деца мали - 3'6 " - 3'11" (6-8 години) Детски медиум - 4'0 " - 4'5" (8-10 години) деца големи - 4'6 " - 4'11" (12+ години) xxs - 5'0 " - 5'4" - (90 - 120 bs) xs - 5'5 " - 5'7" - (120 - 160 bs) s - 5 ' 7 " - 5'9" - (130 - 170 bs) m - 5'9 " - 5'11" - (140 - 190 bs) l - 5'11 " - 6'3" (160 - 210+lbs) xl - 6'3 " - 6'7" (180 - 230+lbs) Кога нарачувате, препорачуваме да ја изберете вашата големина заснована на вашата висина. Ако сметате дека го надминувате опсегот на тежина, тогаш можеби ќе сакате да се искачите во големина. Овој список е за големини на возрасни. Ако барате детски големини, направете едноставна потрага по „Secondskin Kids“ за да ги видите нашите деца големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив
  • Свеж
Оценка на купувачите:

100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив

соларниот контролер усвојува главен контролен чип од индустриско одделение со точност на земање ПРИМЕ�

DEN 2399.84
Калтренд Заден Сплит Назад И Перница Неопренови Капаци За Седишта за 2011 Година-Мини Купер Сонародник-Бм130-01ПП Црна Влошка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Калтренд Заден Сплит Назад И Перница Неопренови Капаци За Седишта за 2011 Година-Мини Купер Сонародник-Бм130-01ПП Црна Влошка

Калтренд Заден 40 / 20 / 40 Сплит Назад & 60 / 40 Перница Неопренови Капаци За Седишта за 20112016 Мини Купер Сонарод

DEN 495.84
Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина

Опис Дали барате практичен организатор на сарафани? Оваа ткаена корпа за складирање е специјално подго�

DEN 287.84
Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84
Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -

Современите Линии Блокираат Геометриска Едноставна Ткаенина Отпечатена од Лажица Бти Минки широка 54 и�

DEN 3.00
Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Дуксер Дуксер Дебела Прилагодена Графичка Печатена Кошула Со Качулка Пот Мажи Дуксери Графички Дуксери Негови И Нејзини

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст Стил :

DEN 575.84
Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки

Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се м

DEN 247.20
Ф Каталитички Конвертор Заптивка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ф Каталитички Конвертор Заптивка

Мале каталитички конвертор заптивка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

DEN 2.67