• Свеж
Без граници за машки графички француски тери Худи, големини S-3XL

Без граници за машки графички француски тери Худи, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 319.68

Од стоката

Кул слој! Оваа машка качулка од без граници има шарени, привлечни графички отпечатоци и лесно го комплетира вашиот изглед на денот. Носете го ова машко соло со качулка или под вашата јакна за дополнителен слој. Изработено во удобна ткаенина, оваа машка качулка се парови со фармерки, џогери и патики за ладен стил. Исклучиво на. Нема граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Худи Худи Хенли на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи Худи Хенли на Georgeорџ

Сезона и кул Овој машки пуловер Хенли Худи од Georgeорџ е направен во мек и издржлив памук со внатрешна лен�

DEN 1.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 2.33