• Свеж
Атлетски дела машко руно зип-up-up, големини S-2XL

Атлетски дела машко руно зип-up-up, големини S-2XL

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Обично мора да се има, за да се чувствувате топло и да изгледате кул, ова атлетско дело машко руно поштеда е неопходно плакарот. Без разлика дали се носи самостојно или спарено со неговите соодветни товарни џемпери, оваа кошула со качулка има целосно затворање на поштенски патенти, со што е лесно да се фрли над омилената мета. Одделни џебови од кенгур го чуваат вашиот телефон и други мали најважни работи на рака додека манжетните со плетка и полите додаваат форма на оваа опуштена кошула со качулка. Направено со одржлив рециклиран полиестер, можете да се чувствувате добро во врска со неговото намалено влијание врз животната средина. Хедер Греј : 70% памук САД / 30% полиестер, ексклузивно на трими. Сите други бои : 60% памук во САД, 40% рециклиран полиестер, ексклузивно на трими. Опуштено вклопување. Целосен преден патент нагоре. Двострани џебови од кенгур. Hoodie hoodie за прилагодливо вклопување. Манжетни со ребрести-плетени за безбедно вклопување. Појавување на џогер достапен. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нема граници машка пријатна худи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без грани�

DEN 3.33
Нема граници машка пријатна худи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без грани�

DEN 403.04
Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 1.33
Худи Худи Хенли на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи Худи Хенли на Georgeорџ

Сезона и кул Овој машки пуловер Хенли Худи од Georgeорџ е направен во мек и издржлив памук со внатрешна лен�

DEN 1.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 2.33
Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 399.68