• Свеж
Спектар Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Перат Филтер: Круг Заострени; 3. Во ПРИРАБНИЦА ПРОЕКТ; 10. Во Висина; Во Основа; 5. На Врвот, SPE-HPR9883K

Спектар Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Перат Филтер: Круг Заострени; 3. Во ПРИРАБНИЦА ПРОЕКТ; 10.

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Спектар Универзален Филтер За Воздух За Прицврстување : Високи Перформанси, Филтер За Перење : Тркалезно Заострено; 3,5 инчи (89 мм) ПРИРАБНИЧКА ИДЕНТИФИКАЦИЈА; 10,719 во (272 мм) Висина; 6 инчи (152 мм) Основа; 5,125 Во (130 Мм) Врв, spe-HPR9883 KSpectre со високи перформанси за замена на воздухот се дизајнирани да обезбедат зголемен проток на воздух-еден од најважните елементи на перформансите на моторот. Произведен со висококвалитетни материјали, вклучувајќи претходно обоени синтетички медиуми, уретан и челична мрежа, овој филтер за воздух со перформанси е претходно подмачкан и подготвен за употреба и може лесно да се инсталира без потребни специјални алатки. Спектар Универзален Филтер За Воздух За Прицврстување : Високи Перформанси, Филтер За Перење : Тркалезно Заострено; 3,5 во (89 мм) ПРИРАБНИЧКА ИДЕНТИФИКАЦИЈА; 10,719 Во (272 мм) Висина; 6 во (152 Мм) Основа; 5,125 Во (130 Мм) Врв, СПЕ-HPR9883 K ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба до зголемете ја моќноста И Забрзувањето. Затнатите или валканите филтри за воздух можат да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Подготвена да падне во вашата фабричка воздушна кутија. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашето возило за брзи придобивки од перформансите. ЗАШТЕДУВА ПАРИ : спектар филтрите за замена на воздухот со висок проток ќе ви заштедат 250 долари во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена. ЗАШТИТА ОД СВЕТСКА КЛАСА : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. ДИЗАЈН СО НИСКО ОДРЖУВАЊЕ : 50.000 милји пред првото чистење под нормални услови за возење на автопат. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ФИЛТЕР МЕДИУМ : неткаен синтетички медиум нуди одлична заштита на моторот од нечистотија и загадувачи. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Изградена Со висококвалитетни материјали, засилена со челична мрежа, има издржлива уретанска рамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.

Совршен начин да го покажете вашиот крзнен дека тие се дел од семејството, украсот на елката на елката н�

DEN 31.68
Млад Фенг „Loveубовта“ платно уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Млад Фенг „Loveубовта“ платно уметност

Уметник : Млад Фенгсубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гал�

DEN 1.67
Secondskin Full Body Spandex Lycra костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Secondskin Full Body Spandex Lycra костум

Комплет со целосна боја на телото направен од мешавина од најлон и спандекс Дали сте fanубител на спортск

DEN 502.08
Charabanc Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Charabanc Рамка за печатење во сликарство

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Jејсон Детмерпрофесионално врамена

DEN 2.67
Дорман CB69154PR Предната десна контрола на долна контрола на раката и топката за спојување на специфични модели на Nissan
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман CB69154PR Предната десна контрола на долна контрола на раката и топката за спојување на специфични модели на Nissan

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

DEN 4319.20
Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Животни кои пасат поток пејзаж пејзаж фотографија металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1519.84
Менс фармерки тенок чизми исечен 38
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс фармерки тенок чизми исечен 38

Buffalo David Bitton Машкиот крал Слим Boot Fit Jean : Cut Cut Fitcotton, Polyester, Spandexmachine Shape Toal или Sher Clean Овие тенок фармерки за би

DEN 3.33
Стандарден хоризонт морски табела
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стандарден хоризонт морски табела

Стандарден хоризонт морски табели, 5 ", 256 бои, пронаоѓач на риби, компас, сензор за температура, QVGA, 320 x 240 С

DEN 1.33
Marmont Hill Pterodactyl Fossil Rramed Wall Art, 18.00 1,50
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Marmont Hill Pterodactyl Fossil Rramed Wall Art, 18.00 1,50

Оваа fterodactyl fossil врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуциј�

DEN 1199.84