• Свеж
Скоро природно 55in. Вештачко дрво од бамбус во бело пластеник

Скоро природно 55in. Вештачко дрво од бамбус во бело пластеник

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Наредете мирно и освежувачко опкружување со помош на ова вештачко дрво кое може да се пофали со богат кластер на треперење бамбус лисја, комплетно дизајнирани во целогодишните зимзелени дрвја, реално разгранување од цврсти, текстурирани стебла. Стои 55in. Високо од бел пластеник, ова лажно дрво е одлично за распрснување на голи простори во дом или канцелариски простор. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : 30 in. W x 30 in. D X 55 in. H. веднаш го освежува секој простор. Природно, животно детали. Обезбедува целогодишна боја. Доаѓа во бел пластеник. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Мерењата се од дното на садот до најоддалечената продолжена гранка или лист на дрвото. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . Димензии на пластерот : H : 13,5 in. W : 12,5 in. Д : 12,5 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67