• Свеж
Женски Костими За Капење Плус Едноделни Костими За Капење На Дното Со Висок Струк Монокини Танкини Големина Л

Женски Костими За Капење Плус Едноделни Костими За Капење На Дното Со Висок Струк Монокини Танкини Големина Л

Buyers rating:
DEN 415.84

Од стоката

Женски Дводелни Костими За Капење Костими За Капење Монокини Со Висок Струк ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Изработена од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобна е и издржлива. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. Флора принт и стил на плажа, привлечни очи, прават атрактивен и зачудувачки изглед. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : 82% Најлон+18% Спандекс Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Флора Печатен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Еез Костими За Капење(Содржи Подлога За Градите ) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Чаша Со Големина На Етикета Големина На Еурп Под Половината На Бистата Л б-Ц 36-38 76-80см/29,92-31,50" 76-80см/29,92-31,50" Големина На Етикетата големина : л чаша : б-ц еурп големина : 36-38 под биста : 76-80см/29,92-31,50" половината : 76-80см/29,92-31,50" ОВОЈ Костим За КАПЕЊЕ Е Совршено Прилагоден За жените да го носат На плажа,бидејќи изгледа мода и тренд,исто така ви дава убав тен кога сте во него. 7-10 дена Вредност ИСПОРАКА.3-5 Дена Стандардна ИСПОРАКА.Побрзо го имаат. Овој костим за капење е сосема нов,најдобро облечен за пливање,туширање,капење и уживање во сонцето,мора да биде освежен и опуштен во вашиот ум и тело.Добрата фигура заслужува убав костим за капење. Материјалот е мек и удобен кога ја носите оваа костими за капење,бидејќи ова го направивме со висококвалитетен полиестер и памук,што би било добро за вашата кожа. Неопходно е да носите бикини за пливање или да уживате во сонцето ако планирате да одите на плажа со вашите пријатели или членови на семејството за да ги поминете празниците во пролет и лето.Тоа би било многу забавно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Жени Секојдневни Печатени Кошули со Копчиња со Долги Ракави и Панталони За Влечење Салон Сетови Тренерки Сиви

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа...

DEN 575.84
Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Stuple industries добредојде на глупави смртници фраза празник сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 3.00
Фанматс Питсбург Алатка Мат ФМТ-13225
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фанматс Питсбург Алатка Мат ФМТ-13225

FMT 13225 Fanmats питсбург 2 Pc Алатка Мат Fmt 13225 Тагови : Се Пофали вашиот тим бои со задното седиште Универзитет�

DEN 0.33
Галакси Пеперутка Паричник Случај За Моторола Мото Е Игра 5 Та Генерација Фолио Стои Покритие Картичка Слот Пари Џеб Магнетни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Галакси Пеперутка Паричник Случај За Моторола Мото Е Игра 5 Та Генерација Фолио Стои Покритие Картичка Слот Пари Џеб Магнетни

Привлечете Ги Сите Очи! : Врвен квалитет На Гребење И отпорен на удари ОТПОРЕН На удари Стп (Поли) Капак о�

DEN 223.84
Стивенсон, Греам Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Мустангот Соништа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стивенсон, Греам Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Мустангот Соништа

Грем Стивенсон претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 22х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат

DEN 0.67
Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

DEN 1.67
Хард-С-Ликовна Телефонска Футрола, Дегинирана За Мото Г Моќност Машки Жени, Флексибилна Силиконска Футрола Отпорна на Удари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хард-С-Ликовна Телефонска Футрола, Дегинирана За Мото Г Моќност Машки Жени, Флексибилна Силиконска Футрола Отпорна на Удари

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 3.33
Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа

Материјали За Чистење Унисекс Чизми За Дожд Навлаки За Чевли За Повеќекратна Употреба Водоотпорно Пату

DEN 335.84
Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Мода Еднобојна Наметка V-Вратот Суспендер Вечерен Фустан Без Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гилисо Носете На Работни Фустани За Жени Дозвола Дами Мода Еднобојна Наметка V-Вратот Суспендер Вечерен Фустан Без Ракави

Женски Моден Еднобоен Секси Вечерен Фустан Без Ракави Без Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Гол

DEN 2.67