• Свеж
Лесен Памучен Деколте Растеглив ребрест ребрест резервоар за Жени

Лесен Памучен Деколте Растеглив ребрест ребрест резервоар за Жени

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Нашиот ребрест плетен резервоар е главна дневна облека во вашиот плакар и може да се носи како долна кошула за слоевитост, врв за вежбање, врв за јога, врв за танцување, кошула за одмор, па дури и канцелариски врв. Цврстите резервоари на оваа дама најдобро можат да се совпаднат со фармерки, какви било активни панталони, масички или кардигани. Нашиот врв на резервоарот за памук е мек и дише, но издржлив дури и редовно перење во машина. Ние нудиме различни опции за боја за вас од основни бои како што се бела, црна, сива, јаглен, беж и мока до шарени опции како што се сенф, роза, жешка розова, зелена, сина, виолетова, црвена, чај, кафеава, портокалова и сл. Ве молиме разберете дека големината е помала од вообичаената големина на жените поради нејзината супер растеглива ткаенина. Проверете ја табелата со големини во сликите на производите. ОДЛИЧНИ ДНЕВНИ ОБЛЕКИ : лесните блузи за резервоари со долги тркачи се одлични за слоевитост како долни кошули, врвови за вежбање или носење салон. Жените ребрести плетени резервоари можат совршено да се совпаднат со секоја дневна облека што ја имате. Лесни и ДИШЕ : тенки фит памучни резервоари се направени од 92% памук и 8% еластан за максимална удобност и истегнување за слоевитост во текот на целата година. Големината работи помала од вообичаената големина на жените поради тенкото вклопување. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите на производите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84