• Свеж
Добро Ткаени Верити Марокански Тркач Килим

Добро Ткаени Верити Марокански Тркач Килим

Buyers rating:
DEN 795.36

Од стоката

Апстрактните и еклектичните геометриски обрасци На Колекцијата Верити се вткаени во остро контрастна палета со сиви тонови, нагласена со прскања со современа боја. Ткаени со супер меко полиестерско предиво, тие се пријатни, но отпорни на дамки и лесни за чистење. Што ги прави совршен, гламурозен центар за современ простор. Добро Ткаената мисија е повторно да замисли како килимите од областа можат да изгледаат и да се чувствуваат по цени достапни за широк спектар на потрошувачи. Тргнуваме да ги поместиме границите и да изградиме нов вид компанија за тепих во областа. Нашата цел е да создадеме привлечни, уникатни и иновативни подни облоги кои не инспирираат сите да го опремиме нашиот простор со љубов додека ја одржуваме достапноста. Луксузна, сиво-тонска палета со современи акцентни бои. Мек куп со средна висина кој е пријатен, но лесен за одржување. Глобални и апстрактни геометриски обрасци совршени за современи простори. Суптилна палета со сив тон нагласена со модерни бои. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. 100% полиестерско предиво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00
Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Gerber Baby & Toddler Girls Tunic & Legging Set, 2-парчиња

Подгответе се за есен забавно со нашите комплети за туника и нозе од 2 парчиња! Секоја облека за бебиња е

DEN 175.68
Слики, Западна Вирџинија природа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики, Западна Вирџинија природа

Обвитка од платно, гел обложено кој било дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршен�

DEN 623.84
itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

itech помлади деца девојки паметни часовници: розова сјајна база со печатени зборови „lol изненадување“, сите возрасти

The lol изненадување! Колекцијата за паметни часовници за деца Playzoom го карактеризира омиленото изненадува

DEN 271.36
Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84