• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Buyers rating:
DEN 1119.84

Од стоката

Покажете ги стилските обувки во fringed booties на глуждот од Brinley Co. Овие чизми имаат двојни велур на велур со низок стил и раб. Контрастните надворешни страни и рангираните блок потпетици го завршуваат изгледот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.