• Свеж
Патување Колекција Жени Келса Плоштад Пети Маче Пета Глуждот Чизми

Патување Колекција Жени Келса Плоштад Пети Маче Пета Глуждот Чизми

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Од вашиот омилен разгорен жан до вашето најслатко здолниште со молив, чизмите Келса По Колекција Патување одат со се. Оваа чизма со потпетици за мачиња е дефиниција за ретро шик, благодарение на суптилниот влез на патент и квадратниот прст. Влошка од пена од 4 мм tru comfort и еластична веганска кожа ги прават удобни за носење. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кроковок Жени Зимски Чизми За Снег Од Средината На Телето Топло Крзно Обложено Со Крзно Водоотпорни Рамни Чевли Што Не Се Лизгаат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кроковок Жени Зимски Чизми За Снег Од Средината На Телето Топло Крзно Обложено Со Крзно Водоотпорни Рамни Чевли Што Не Се Лизгаат

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Снежни Чизми, Сек�

DEN 895.84
Динго женски влакнест бута за глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Динго женски влакнест бута за глуждот

Карактеристики и придобивки од вашата внатрешна мода, секој пат кога ќе излезете, облекувајќи го Dingo вла

DEN 2.67
Дух, женска прашка подигање на прерии
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дух, женска прашка подигање на прерии

Овој багажник е сигурно дека ќе стане ваш пад и зимски бути со солидна надворешна плоча, стилски детали �

DEN 783.84
Stella Chase Turbo Boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Stella Chase Turbo Boot

Останете на најсовремениот мода со женскиот турбо багажник Стела Чејс Одликувајќи се со прекрасна, фак�

DEN 2.00
Keds камп велур чипка чизма
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Keds камп велур чипка чизма

Кога погледнавме што има таму за женски чизми, забележавме дека има само два вида : симпатична, но бескор

DEN 2.33
Madden Nycенски Fau Fur Fur Cuff Clace Up Booties
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Madden Nycенски Fau Fur Fur Cuff Clace Up Booties

Кул чизми! Овие чизми за крзно од Faux Madden NYC се забавен додаток на вашите обувки со дизајн на чипка за прил�

DEN 719.84
Циркус од Сем Еделман Пико Бут
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Циркус од Сем Еделман Пико Бут

Нашиот класичен багажник за возење, пико, додава луксузен коњски шик на која било облека со својата елег

DEN 367.84
симоидни Женски Чизми Со Средно Теле-Есенски И Зимски Чизми Со Големи Димензии Змија Печатени Супер Високи Потпетици Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

симоидни Женски Чизми Со Средно Теле-Есенски И Зимски Чизми Со Големи Димензии Змија Печатени Супер Високи Потпетици Ракави

симоидни Женски Чизми Со Средно ТелеЕсенски И Зимски Чизми Со Големи Димензии Змија Печатени Супер Вис�

DEN 719.84