• Свеж
Воблинг Дами Слаби Чизми Фау Кожа Должина На Средно Теле Повлечете Ги Чизмите За Јавање Со Рамна Тока

Воблинг Дами Слаби Чизми Фау Кожа Должина На Средно Теле Повлечете Ги Чизмите За Јавање Со Рамна Тока

Buyers rating:
DEN 432.00

Од стоката

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Кафеава, Сива, Црна (Опционално). Големина : 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Памучна Крпа. Надворешен Материјал : Гума. Внатрешен Материјал : Памук. Тип На Пета : Густа Пета. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Среден Врв. Единствен Занает : Вискозни Чевли . Сезона : Зима. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Чизми Од Средно Теле, Чизми, Секојдневни Чевли, Мода, Топло. Тип На Шема : Цврста Боја, Токи За Ремени. Боја : Кафеава, Сива, Црна (Опционално). Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Luksенски чизми за жени Хејли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luksенски чизми за жени Хејли

Чекор самоуверено во есен и зима во слатки и класични чизми на Мук Лукс Хејли! Со сладок и мек џемпер пле�

DEN 944.00
Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути

Се лизга во еден пар на мода напред скринч чизми Од Ракета Куче за кул гламур и напор работ 11 / 2? буци пета

DEN 1.33
Девојки женски tiona flyknit фустан bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Девојки женски tiona flyknit фустан bootie

Падете во стил со плетените чизми на Tiona Дизајниран од материјал за плетенка, овој моден напред бута има

DEN 1.67
Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава Цврста�

DEN 0.33
Code West Women's Post It CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Code West Women's Post It CW Bootie

Code West го воведува објавувањето Bootie што сакате да го носите секој ден Стапалото е изградено од мек матери

DEN 799.84
Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

DEN 591.84
Лесни улични чизми за удобност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични чизми за удобност

Фантастичен стил што може да се носи со низа облеки низ ладилната сезона Gusto By Easy Street има задебелен метал

DEN 1.67