• Свеж
Lugzенски Sammy Canvas Sammy Canvas се лизга на патики

Lugzенски Sammy Canvas Sammy Canvas се лизга на патики

Buyers rating:
DEN 448.00

Од стоката

Обичен, удобност и класичен. Не гледајте подалеку од патиката на Smammen Smammy Smammy Sammy. Модата која е секогаш на точка и удобност што ве тера да одите. Лесно се лизгате во овие вулканизирани патики со нашата еластична близначка што дава вклопување кога ви треба и нема проблеми кога ќе се тргнете. Цврсто платно на платно и трајни гумени надворешни страни го прават Семи да мора да има во секоја боја. Додадено амортизирање на табани за дополнителна удобност и поддршка. Конструиран со горниот материјал за дишење на платно. Гумена надворешна плоча. Вулканизирана конструкција. Подлога на јака за дополнителна удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Премиер за вашиот најмногу глам изглед, Криси од Бринли Ко Тенок каиш на глуждот и покриена блок потпети

DEN 703.84