• Свеж
Женски кожени кожени со пета, чизми за глуждот

Женски кожени кожени со пета, чизми за глуждот

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Покажете го најсјајниот стил оваа година во чизми на глуждот од Brinley Co. Premium Faux кожа нагоре се креваат на глуждовите и истакнете потресен изглед и долга рамка на задниот дел на задните потпетици. Дополнувањето на надворешниот патент за лесно внесување на стапалото го комплетира дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на седум години. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinирна копродукција Brinley Co. Стил : Надвор од поштенски патент. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2,4 "Чунки. Платформа Висина : 0,26" Платформа. Висина на вратилото : 5,5 ". Обем : 9". Ширина : Средна. Поставена : целосно поставена во 100-процентна ткаенина. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Горниот/надворешниот материјал : Мерењата од кожа/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 7. Ве молиме, мерењата за белешка може да варираат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.