• Свеж
Женски fau велур исечени чизми за пети

Женски fau велур исечени чизми за пети

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Додадете шик обувки во вашиот стил со модни чизми на глуждот од Brinley Co. Овие чизми се карактеризираат со супер меки велур на велур, кои се искачуваат на глуждовите и истакнете трендовски разделување на страните. Детали со врвен детал и блок-потпетици на столбови од дрво го завршуваат дизајнот. Стилот на влечење овозможува лесно внесување на стапалото и трајните блок-потпетици обезбедуваат суптилен лифт за атрактивна силуета. Спарете ги овие поделени чизми на глуждот со фармерки со момчиња и основна модна форма за да создадете свеж стил во секоја пригода. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 9 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути

Се лизга во еден пар на мода напред скринч чизми Од Ракета Куче за кул гламур и напор работ 11 / 2? буци пета

DEN 1.33
Brinley Co. женски фустан бута
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. женски фустан бута

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Покажете ги стилските обувки во fringed booties на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат двојни велур на велур со н�

DEN 1119.84