• Свеж
Основни шорцеви на Расел Бојс, големини 4- & Хаски

Основни шорцеви на Расел Бојс, големини 4- & Хаски

Buyers rating:
DEN 320.00

Од стоката

Неговите секојдневни активности повикуваат на сигурна база и овие основни цврсти шорцеви од Расел сигурно ќе одговараат на сметката! Во мека мешавина од памук, овие шорцеви го одржуваат удобно без оглед на тоа што неговиот ден има во продавница. Повлечете еластична лента за половината со врзана вратоврска. Цврст. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за момчиња од Расел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.