• Свеж
Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато крст на вкрстениот прстен за ангажман

Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато крст на вкрстениот прстен за ангажман

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Воодушевете се на жената што ја обожавате со овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, мода во 10к жолто злато. Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во центарот. Прекрасно изработениот пресврт на пресврт е украсен со тркалезен дијамантски акцент, додека изненадувачките дијаманти додаваат искра на страните. Сјајни со дијаманти и извалкан сјај, таа би сакала да го покаже ова. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато крст на вкрстено ангажирање прстен : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcraided во 10kt Yellow Goldawaplaible во големини 6-9 Nearn Morelearn за дијаманти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендовски Декор4у Градители На Замоци Од Песок Од Џорџија Јанис, Печатена Ѕидна Уметност, Подготвена За Закачување На Врамен

"Песок Замокот Градители" е 18 "X14" врамени печати Ова уметничко дело содржи момче и девојче кои градат зам

DEN 3.33
Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68
Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична Топла Мека Ромпер

Qxutpo Мало Бебе Девојки Облека Поставува Rompers Екипажот Вратот Долги Ракави Копчиња Цртан Филм Симпатична

DEN 265.44
воксинда тренингот надвор панталони секојдневен половината цврсти панталони фитнес џеб хеланки високо копче исечени жени панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

воксинда тренингот надвор панталони секојдневен половината цврсти панталони фитнес џеб хеланки високо копче исечени жени панталони

Тип На Шема : Цврст Тип На Затворање : Еластичност целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но

DEN 399.84