• Свеж
Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Buyers rating:
DEN 223.84

Од стоката

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси. Шок -докторот спорт со широки перформанси на главата е одлична за да ја задржите косата надвор од лицето и потта од очите кога сето тоа е на линија. Не само што останува цврсто на место без да се чувствувате премногу затегнато, туку е дизајниран и со лесен, мек материјал што ќе ја заштити вашата глава од размавта и непријатноста што обично е предизвикана од триење. Подготвено е за акција благодарение на лесен, лесен дизајн. Оваа лента за глава обезбедува 50+ УВ заштита, така што вашата кожа ќе остане заштитена за време на тие долги периоди поминати под сонцето. Тој е дизајниран да биде повторлив и машински да се мие, така што ќе бидете сигурни дека ќе го задржи својот квалитет во текот на целата сезона. Играјте безбедно и изгледајте добро со шок -доктор Спорт Широк перформанси. Направено со дизајн на удобност, исто така помага да се заштити од капките во воздухот, без да се ограничат атлетските перформанси . Лесен, мек дизајн нема да се фаќа или чафе. Останува на место за време на активност. Лесен дизајн/исклучен дизајн. Може да се користи и како покривање на лицето. 50+ УВ заштита на кожата. Повторно може да се користи, машината што може да се пее. Одлично за спортисти, тренери, рефи и гледачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Baretraps Deanna Comfort Sandals Women's

Гордо покажете ја вашата модерна и спортска страна со голи стапици Деана Клин Сандал Оваа сандала за од�

DEN 2.33