• Свеж
Лукс Женски Патти Подигање

Лукс Женски Патти Подигање

Buyers rating:
DEN 624.00

Од стоката

Додадете доза елеганција во вашата гардероба со Чизмата Мук Лукс Пети. Оваа лежерна чизма ќе го олесни газењето низ градот без да се грижите за болните стапала. Чизмата Patti има надворешен ѓон TPR и има технологија отпорна на вода за тие дождливи денови. Облогата од 65% полиестер и 35% Волна ќе ги загрее вашите стапала во текот на зимските месеци. Избришете Со Влажна Крпа, не избелувајте, исушете рамно. Женски Зимски Чизми. Вештачки Велур. Плетени Манжетни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чизми Со Средно Теле,Зимски Глужд-Високи Обични Наставнички Жени Зимски Чизми Женски Чевли За Трчање Чевли За Враќање Назад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чизми Со Средно Теле,Зимски Глужд-Високи Обични Наставнички Жени Зимски Чизми Женски Чевли За Трчање Чевли За Враќање Назад

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 719.84
Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава Цврста�

DEN 0.33