• Свеж
Toshiba Canvio Однапред Пренослив Надворешен Хард Диск 4tb Црвено-HDTC940XR3CA

Toshiba Canvio Однапред Пренослив Надворешен Хард Диск 4tb Црвено-HDTC940XR3CA

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Тошиба?Канвио Однапред пренослив хард диск им овозможува на креаторите да го прават она што го прават најдобро?каде ќе ги однесат нивните животи?нудејќи висок капацитет за складирање, брз пристап до вашата зачувана содржина и временски тестираните сигурни перформанси што им се потребни. Голем Капацитет во Мал Пакет со складирање до 4 ТБ во тенок и стилски пренослив хард диск, Andvance Canvio® ви овозможува да складирате илјадници слики, видеа, музика или разновидни големи датотеки на мал 2.5? пренослив диск. Резервна Копија Автоматски Избегнувајте губење вредна содржина со вклучениот* Софтвер За Резервна Копија за Складирање Тошиба за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. Интуитивниот интерфејс ја прави резервната копија на вашите податоци бриз. Едноставно поставете ги времето и интервалите за вашите резервни копии и оставете го софтверот да се грижи за останатите. Заштитете Ги Вашите Податоци Спречете неовластени корисници да пристапат до вашите приватни информации со вклучен* Безбедносен Софтвер за Складирање Тошиба, што ви овозможува да го обезбедите вашиот хард диск со единствена лозинка. Пренослив Мир На Умот Напредокот На Canvio® е изграден на Toshiba?стандарди за квалитет од светска класа, нудејќи временски тестирани сигурни перформанси и поддржани со 2-годишна ограничена гаранција, за да можете да се чувствувате сигурни дека ќе создадете секаде каде што ве движи инспирацијата. Што има Во Кутијата Toshiba Canvio® Однапред Пренослив Хард Диск USB 3.0 Кабел (работи СО USB 2.0) Водич За Брз Почеток Софтвер за Преземање* 2-годишен стандард Ограничени Спецификации За гаранција1 : 4tb Интерфејс : USB 3.0 (наназад компатибилен со USB 2.0) Стапка На Пренос : До 5 Gb/S2 Големина : 4 TB (Lx Wx H) : 109.0 € 78.0 € 19.5 (мм) 4.3 X 3.1 X 0.77 (Инчен) боја : црна, Сина, црвена и БЕЛА тежина : 4tb : 210 G (7.4 oz) системски барања форматирани ntf За Microsoft® WINDOWS® 10, WINDOWS® 8.1, windows® 7 бара реформатирање за mac Os V10.12 /os x V10.11 / V10.10 достапно usb 2.0 или usb 3.0 пристаниште.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Паметен Часовник Скоијал Медиуми И Известувања За Повици И Пораки Спорт Крвен Притисок Кислород Отчукувањата На Срцето Фитнес

Функција : екран во Боја (0.96инчен IPS екран во боја) отчукувањата на Срцето откривање на Крвниот притисок �

DEN 799.84
Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Кружен Врат Маица Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Кружен Врат Маица Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника

Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Маица Со Тркалезен Врат Отпечатена Цвет Л�

DEN 175.84
Дорман 924-Форд Задниот Отворот Панел Не Насликани За Специфични Форд Модели, Подготвуваат Црна Одговара изберете: 2002-ФОРД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 924-Форд Задниот Отворот Панел Не Насликани За Специфични Форд Модели, Подготвуваат Црна Одговара изберете: 2002-ФОРД

Овој заменски заден трим панел одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени в�

DEN 483.52
Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -

Спукано или испукано хидраулично црево? Ова црево за замена е прецизно дизајнирано за да одговара на ор�

DEN 3036.16
Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат

Од воведувањето на оригиналниот клуч за полумесечина во раните 1900ти, брендот ЗА ПОЛУМЕСЕЧИНА стана син�

DEN 1.67
Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мотор кх - ХВАЦ Грејач Црево

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Хидрауличните Цевк�

DEN 0.33
Малтагебух За Возрасни: Стрес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малтагебух За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80