• Свеж
Кингстон Месинг Бахк61212478аб Монарх 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Антички Месинг

Кингстон Месинг Бахк61212478аб Монарх 5-Парче Бања Додаток Во Собата, Антички Месинг

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Овој сеопфатен комплет додатоци за бања содржи сложени детали за луксузен и неверојатен стил. Секоја бања ќе добие дополнителен поттик на раскош од овие координирани парчиња. Вклучени се две шипки за крпи, прстен за крпи, кука за наметка и држач за тоалетна хартија за сите ваши потреби за складирање што висат. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци. Цинк легура и нерѓосувачки челик изградба. 5-парче бања хардвер комбо. Комплетот вклучува 18" шипка за крпи, 24" шипка за крпи, прстен за крпи, држач за тоалетна хартија и кука за наметка. Инсталација на ѕид. Дизајнот е совршено координиран за да одговара на декорот на бањата. Одлична уметничка изработка. Нудејќи погодност и квалитет по конкурентна цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Суета Слив Сунѓер Сад Кујна Мијалник Послужавник Само-Одвод Држач Туш Кабина Организатор Маса Дисплеј Плоча Складирање Материјали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Суета Слив Сунѓер Сад Кујна Мијалник Послужавник Само-Одвод Држач Туш Кабина Организатор Маса Дисплеј Плоча Складирање Материјали

Уникатен дизајн : садот за сунѓер има елегантни и модерни стилови, лесен за совпаѓање со различни украси

DEN 3.00
Парчиња сапун за изгрејсонце Мини Преносни Удобни Листови Со Парче Миење Рачни Сапунски Снегулки За Патување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Парчиња сапун за изгрејсонце Мини Преносни Удобни Листови Со Парче Миење Рачни Сапунски Снегулки За Патување

Опис : со креативен и симпатичен дизајн на кутија за мали мечки, парчето сапун е убаво, декоративно и тол�

DEN 3.33
Моен М-Моќ Пена Сапун Диспензерот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Моен М-Моќ Пена Сапун Диспензерот

Линијата на производи со сензор ЗА ММОЌНОСТ на Moen Commercial обезбедува ефикасни и хигиенски решенија за одр

DEN 303.84
Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Countertop Креативни Сапун Решетката Со Практични Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Countertop Креативни Сапун Решетката Со Практични Кука

Сапун Сад Туш Ѕид Монтирани Сапун Послужавник Туш Бања Кујна Маса Креативни Сапун Решетката Со Практич�

DEN 3.00
За Бања Решетката Удар-Пигмент Хартија Мултифункционален Пешкир Решетката Виси Складирање Кујна Домаќинство И Организатори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

За Бања Решетката Удар-Пигмент Хартија Мултифункционален Пешкир Решетката Виси Складирање Кујна Домаќинство И Организатори

Мултифункционален ПункСлободен Хартија Пешкир Решетката Виси Решетката За Складирање Пигмент За Бања�

DEN 1.00
Амерок Бх Раст 24 Пешкир Бар-Никел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Амерок Бх Раст 24 Пешкир Бар-Никел

Amerock BH36094 Карактеристики : Опфатени под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструирани од нерѓос�

DEN 463.84
Шампон за полнење И Шишиња За Регенератор, Диспензер за Миење Тело За Регенератор за Шампон од 500 мл За Хотелска Бања, Пластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шампон за полнење И Шишиња За Регенератор, Диспензер за Миење Тело За Регенератор за Шампон од 500 мл За Хотелска Бања, Пластични

Карактеристики : 1 Комплет од три дела : шампон, гел за туширање и дозер за регенератор, секое шише со дис�

DEN 2.33