• Свеж
Wynwood Studio отпечати едноставна ладна типографија и цитати мотивациски цитати и изреки wallидни уметности платно печати сива светло сива сива 20x20

Wynwood Studio отпечати едноставна ладна типографија и цитати мотивациски цитати и изреки wallидни уметности платно печати сива

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со едноставен студ од студиото на Wynwood, прекрасно дело за типографија wallид, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис сива нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Монтгомери Алабама Скајлин БГ-1 Канвас уметност од Марлен Вотсон, бел мат, црна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Монтгомери Алабама Скајлин БГ-1 Канвас уметност од Марлен Вотсон, бел мат, црна рамка

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовн

DEN 0.33