• Свеж
ТРИП Лајт УСБ-Ц Автомобил Двојна Порта со 45в ПД-УСБ-Ц, УСБ-Ц, Адаптер За Црн Автомобил - Ват - А-Пд 3.0, Кк 3. - Излезни Конектори-Црно

ТРИП Лајт УСБ-Ц Автомобил Двојна Порта со 45в ПД-УСБ-Ц, УСБ-Ц, Адаптер За Црн Автомобил - Ват - А-Пд 3.0, Кк 3. - Излезни Конектори-Црно

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Вие и патникот можете да ги поврзете вашите паметни телефони, таблети, тетратки или банки, за да именувате само неколку компатибилни уреди. Кога се користат заедно, ДВЕТЕ БРЗИ USB-C порти поддржуваат вкупно 45 W. USB-C Портите Поддржуваат Брзи Pd 3.0 Брзини брзите USB-C порти се напојуваат со напредна pd 3.0 технологија. Приклучоци ВО Штекерот ОД 12 V DC во вашето Возило компактот се поврзува со кој било стандарден штекер за возило ОД 12 V DC, како оној на вашата контролна табла. Само приклучете го и поврзете ГИ УСБ-каблите НА вашите уреди за брз, удобен мобилен телефон. Лесна за гледање сина ЛЕР покажува дека прима. U280-C02-45 W-2 B е компатибилен со (вклучувајќи i Phone), Android (вклучувајќи Samsung), windows и amazon уреди со USB-C или thunderbolt 3 порти. ОВАА USB - c автомобил двојна порта со 45w PD-USB-c( 27w), USB-c (18w), црно-автомобил адаптер-45 вати-3 a-PD 3.0, КК 3.0 - 2 излез конектори (USB-c) - црна е одличен мобилен додаток мобилен телефон полначи адаптери точка. Тип : Автоматски. Извор тип : запалка. Компатибилност : Универзална. Максимален излезен напон : 9 V. USB Тип-C порти количина : 2. Брзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машки Кратки Комплети Облека Американско Знаме Кошула Со Кратки Ракави И Шорцеви Комплет Облека од 4 јули Летен Тренинг Сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Кратки Комплети Облека Американско Знаме Кошула Со Кратки Ракави И Шорцеви Комплет Облека од 4 јули Летен Тренинг Сет

Добар Избор За Семејства, Пријатели, Пријатели Девојки, Идеален За Спортска И Рекреативна Облека На Отв�

DEN 559.84
Талго Апсолутен Концентрат На Сјај
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Талго Апсолутен Концентрат На Сјај

Талго Апсолутниот Концентрат На Сјај помага да се поправи појавата на сите видливи знаци на досадна кож

DEN 0.67
Тропска Плажа Ретро Стилизирана Слика, Сценско Врамено Уметничко Печатење Ѕидна Уметност Од Маглил Продадено од Art.Com
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тропска Плажа Ретро Стилизирана Слика, Сценско Врамено Уметничко Печатење Ѕидна Уметност Од Маглил Продадено од Art.Com

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност Печ�

DEN 527.84
Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 084-Абс Сензор За Брзина

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 287.84